Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нагальної допомоги потребує 10-річний Володимир із Вінниці

У дитини рідкісна хвороба, яка лікується тільки дорогою операцією.

Маленький Володимир Кричківський бореться за своє життя із подвійною силою. 10-річний хлопчик із Вінниці власноруч робить квіти із бісеру та продає, аби перемогти рідкісну недугу – синдром Віскотта Олдріча, повідомляють кореспонденти ТСН.

Так медики називають стан, коли організм майже не має імунітету. Будь-яка інфекція для хлопчика може бути смертельною. Врятувати життя малого може лише термінова пересадка кісткового мозку, яку роблять за кордоном. Часу обмаль, родина благає допомогти, бо від цієї ж спадкової хвороби вже втратила старшого сина. "Немає згортання крові в організмі. І плюс немає імунної системи. Плюс носові, горлові кровотечі, шлункові", - розповідає мама Олена Садуллоєва.

Перед кожним нападом тіло дитини покривається синцями. Щодень хвороба прогресує і вбиває орган за органом. Після операції на суглобі у хлопчика одна нога коротша за іншу на 7 сантиметрів. Однак Володя мужньо витримує усі медичні процедури. Він навчився плести з бісеру, бо дуже хоче житии. "Я роблю квіточки різні. І буду продавати їх для операції", - каже хлопчик.

Поточне лікування лише підтримує його життя. "Ми кожен місяць проводимо дитині замісну терапію імуноглобулінами, і завдяки цьому дитина має шанс менше хворіти запальним процесами, інфекційними процесами. Але цього не достатньо", - каже головний педіатр Вінницької обласної лікарні Тетяна Маланіна.

Рятівну операцію готові виконати в Туреччині. Але необхідних 150 тисяч доларів у багатодітної родини немає. "Пересадка буде коштувати 110-115 тисяч доларів. Але і нас немає свого донора, а донор буде коштувати від 30-40 тисяч", - пояснює мама хворої дитини. І боїться, щоби не повторилася історія старшого сина, який помер півтора року тому. Тоді міністерство перерахувало гроші на його порятунок на два тижні пізніше, ніж було треба.

Зазвичай діти з таким діагнозом не доживають до 12 років. Володі уже 10. Щоб врятувати хлопчика залишаються лічені місяці. Допомогти зібрати необхідну для операції суму можна грошовим переказом на картку ПриватБанку за номером 5168 7420 6254 7090. Отримувач – Олена Миколаївна Садуллоєва.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Залиште свій коментар

Вибір редакції