Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нашої з вами допомоги потребує 15-річний Рома Шурмін з Миколаєва

Нашої з вами допомоги потребує 15-річний Рома Шурмін з Миколаєва

У Роми діагностували лейкемію, ще й в агресивній формі.

Вже пів року хлопець бореться з агресивною Т- лімфобластною лейкемією, нині йому терміново потрібна високодозова хіміотерапія. Інакше, кажуть миколаївські медики, в Роми почнеться рецидив,  який може коштувати йому життя.

Рома займався туризмом і за 15 років ніколи не хворів, але все змінилось минулого грудня – почалась температура, як за застуди, але аналізи крові ошелешили  родину. У Роми діагностували лейкемію, ще й в агресивній формі.

Мама каже, лейкемія  важко піддається лікуванню. Місяць син провів у реанімації. Третину лікування Рома пройшов успішно,  кажуть медики.  Тепер йому потрібний курс високодозової хіміотерапії, який можна зробити лише в Києві. Адже, в Миколаєві немає необхідного обладнання.  Утім, в «Охматдиті» для Роми не знайшлося місця. «Ромі треба вже зараз. Може трапитися в будь-який день, на жаль, це буде такий рецидив, з яким ні ми, ні в Києві впоратися не зможуть», - каже онкогематолог Миколаївської обласної дитячої лікарні Михайло Адиров.

Рома  каже, що не хоче про таке навіть думати.  Мріє про одне - не боятися обіймати найдорожчих. Його вже сьогодні готовий прийняти Ізраїль.  Утім, сума для родини, не підйомна - 150 тисяч доларів. Друзі в усіх соцмережах вже оголосили збір .

Родина просить допомоги  небайдужих. Щоб Ромчик таки виборов у агресивної хвороби свій шанс на життя. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер карти 5168 7456 0540 9819

Одержувач: мама Ромчика - Шурмiна Олена Олександрiвна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції