"Навіть не здогадується, що може померти": мама 3-річної Каролінки благає врятувати доньку

"Навіть не здогадується, що може померти": мама 3-річної Каролінки благає врятувати доньку

Минуло два роки, як дівчинка намагається побороти недугу.

Ембріональна карцинома малого таза – це діагноз 3-річної Кароліни Рогульчик із Рівненської області, про який родина дізналась, коли дівчинці було трошки більше року.

«Ми помітили, що у дочки почалися проблеми з випорожненням, спочатку ми подумали, ну напевно щось не те з’їла, ну на погане ніхто і не думав, тому що ні температури не було, апетит нормальний, все було добре. Але десь в 1,6 Кароліна почала говорити, що у неї в "сідничках кусає жук". Виявилося, що цим жуком була дуже велика пухлина в тазу, яка задавила пряму кишку і сечовий міхур, дитина дуже страждала», – розповідає мама Каролінки.

З того часу минуло два роки, як дівчинка намагається побороти недугу. Одного разу лікарі констатували, що це майже вдалося, але стався рецидив.

«Хвороба завдає їй дуже сильні болі, вона відібрала у нашого янголятка дитинство і ніжки, вона тільки лежить і спостерігає, і часто плаче, що болить сильно ніжка», – з розпачем розповідає мама.

Лікування давалося Каролінці нелегко – вона перенесла 14 блоків хіміотерапії, при двох блоках, мала страшні опіки по всьому тілу і на обличчі, одну складну операцію в тазу. Та все це виявилось марним, у дитини з’явилась ще одна пухлина вже на хребті.

Українські медики констатують, що більше лікування для дитини не мають, та ізраїльські медики готові ризикнути і запрошують Каролінку до себе. Батьки дівчинки ладні зробити для дитини все можливе, та от коштів, які мають сплатити в Ізраїлі, у них немає. Понад 150 тисяч доларів – це непосильна сума для звичайної української родини, в якій до того ж виховуються 4 дітей.

«Прошу вас допомогти нашій дитині, вона маленька, а так страждає, і навіть не здогадується, що може померти», - каже мама Кароліни.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 9954 5534

РОГУЛЬЧИК ОКСАНА ІВАНІВНА

Повʼязані теми:

Наступна публікація