Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негайної допомоги потребує 7-річний Іванко

У хлопчика виявили пухлину мозку

Від листопада минулого року родина Костіва Іванка бореться за життя дитини, та без фінансової підтримки добрих людей боротися буде неможливо.

«15 листопада було проведено операцію з видалення пухлини і поставили страшний діагноз - медулобластома 4 ступеня злоякісності, а потім менінгіт, сепсис, майже три місяці лікування замість двох тижнів. І поки синок боровся з запаленням і зараженням крові, пухлина дала зростання і метастази. В Одесі ми почали хімію у вдвічі меншому дозуванні, оскільки Ваня був дуже знесиленим. І після першого блоку МРТ показало позитивну динаміку», - розповідають рідні дитини.

Іванко переніс сім операцій на голівці. Пухлина піддалася лікуванню, і зараз її немає, але лікарі попереджають, що вона може повернутись, якщо не закінчити лікування. 

«Вані призначена хімія на півроку. Хімія дуже дорога, у відділенні її немає. Вартість всього всього курсу лікування - 440 000 тис.грн. Ми багатодітна сім'я, 4 діток, чоловік має інвалідність і постійно в лікарнях з Ванею, я в декреті, Ви навіть не уявляєте, як складно в таких обставинах продовжувати лікування нашого старшого синочка. Вані дуже потрібна ваша допомога», - благає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168757302193174

Костів Микола

https://www.facebook.com/groups/502337530181433/

Залиште свій коментар

Вибір редакції