Негайної допомоги потребує 7-річний Сашко

Дитині потрібна трансплантація нирки

Рикунова Олександра може врятувати пересадку трупної донорської нирки, на яку батькам потрібно зібрати 60 тисяч доларів.

"Дитина народилася з нирковою недостатністю єдиної правої нирки. На сьогоднішній день у Сашеньки діагноз: ВАМС (вроджена аномалія сечовидільної системи): Рефлюксирующий уретерогидронефроз єдиною попереково-клубово дистопированной правої нирки. Хронічний ускладнений пієлонефрит, часто рецидивуючий. ХХН 4 ст. Вторинна артеріальна гіпертензія, легкого ступеня важкості", - розповідає мама хлопчика.

Минулого року хлопчика почали підключати до гемодіалізу і це дає можливість певний час зібрати потрібну суму на трансплантацію.

"Родинного донора нирки у нас немає. Лікарі Мінська дали нам висновок, що трансплантація трупної донорської нирки для нашого сина коштує 60 тис. доларів! У нашій родині повноцінно працює тільки чоловік, тому для нас це дуже велика сума. Я дуже прошу врятувати моєму Сашкові життя, подарувати синові майбутнє і допомогти зібрати гроші на життєво необхідну операцію! Я знаю, що в світі дуже багато хороших людей з добрим серцем, які з Божою допомогою допоможуть зібрати цю суму та допоможуть нашому синові вижити", - просить мама Сашка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

Рахунок в гривнях: 4149 4978 3938 4155

Рахунок в доларах США: 4149 4978 3938 4254

Рахунок в євро: 4149 4978 2575 5053

Одержувач: Рикунов Сергій / RIKUNOV SERGEJ (

Група допомоги у ВК: https://vk.com/rikunov_sasha

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: