Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негайної допомоги потребує Мар’яна

Дівчині доводиться боротися з раком крові.

Історія боротьби за своє життя у 23-річної Мар’яни Пархом’юк почалася у жовтні цього року зі звичайної, здавалось, застуди, а далі була непритомність і звернення до лікарів. Перші ж дослідження показали важке захворювання крові, яке родина вирішила лікувати в сусідній Білорусі.

Щоденне життя дівчини - це лікарняна палата з важким лікуванням хімією, щоденні крапельниці, аналізи, сувора дієта.

«Стан після хімії різний. Майже немає сили, хочеться спати, важкість в ногах, болить голова. Прогнози лікарів: ніхто ніяких прогнозів не дає! Організм бореться, лікарі виконують свою роботу на 100% - все індивідуально. Лікування довге і вартісне. Я борюсь і радію кожному хорошому аналізу, навіть коли це покращення на декілька сотих - це вже велика перемога!» - каже Мар’яна.

Дівчина до хвороби мала довге волося, але змушена була поголитись через побічну дію хіміотерапії. Разом із нею поголив голову її коханий, який з друзями організовує різноманітні заходи на підтримку Мар’яни і збору коштів, яких на боротьбу із хворобою необхідна просто астрономічна сума - 50 тисяч доларів.

«Та за прогнозами лікарів, ще стільки ж знадобиться на й другий етап та реабілітацію, тому закликаємо і Вас долучитися до цієї боротьби, адже зараз у Мар’яни - друга «хімія», період якої триватиме 56 днів», - кажуть друзі дівчини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

4149 4978 6222 9442 Пархом‘юк Мар‘яна

5168 7556 3302 5024 Хомич Володимир

Рахунок тата для переказів з-за кордону в євро: 26201455336506 Anatolii Parkhomiuk OTP Bank SWIFT code: OTPVUAUK

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції