Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Негайної допомоги потребує Родіон, який живе з нестерпним головним болем

Негайної допомоги потребує Родіон, який живе з нестерпним головним болем

Його провокує пухлина, яка проросла в мозок

29-річний Родіон Дубінін - житель села Суботці, що на Кіровоградщині, потребує термінової фінансової допомоги для боротьби з онкологічним захворюванням.

Неходжкінську лімфому Родіону діагностували навесні 2018 року. Тоді він пройшов повне обстеження в Інституті раку у Києві, а згодом – лікування в одній з приватних столичних клінік. Хвороба відступила лише ненадовго, і за кілька тижнів знову впав рівень лейкоцитів та гемоглобіну.

«Радику стало гірше, жахливі головні болі, блювота, запаморочення, він знову проходив лікування в клініці. При здаванні аналізів кісткового мозку, виявлено, що клітини пухлини зачіпають головний мозок. Був створений консиліум лікарів, онлайн-консиліум з лікарями з Ізраїлю і Америки. Було ухвалене рішення - додаткова хіміотерапія із застосуванням нових препаратів. Йому капали кров, піднімали лейкоцити. Потім прокапали хімію, але хвороба не відступила, знову почалися сильні головні болі, лікар призначив 15 опромінень, ми їх зробили, йому стало значно краще. Виписали додому», - розповідає подруга Родіона.

Та на початку січня чоловік знову відчув себе зле. Стан погіршився настільки, що у молодого чоловіка фіксували дві клінічні смерті.

«Лікар сказала, що результати МРТ невтішні, ракові клітини ростуть і їх треба терміново зупинити, нам треба назбирати мінімум 178 000 грн, зараз Радік вдома на обезболювальних препаратах з сильними головними болями, грошей у нас нема. У нас вже немає, де взяти, що можна було продати, продано, кредити взяті, сподіваємося на ваше розуміння і допомогу. Допоможіть нам будь ласка, кожна гривня нам дорога», - просить подруга Родіона.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4731 2196 1075 4669

Величко Анжела Михайлівна

https://www.facebook.com/groups/326834104803795/

Залиште свій коментар

Вибір редакції