Негайної допомоги потребує Сашко

Дитина проходить лікування в Ізраїлі

Саркома Юінга в кістці – такий діагноз поставили 10-річному Саші Хорошевському. Батьки терміново звернулися до ізраїльських спеціалістів, які мають великий досвід в лікування дітей з таким діагнозом.

«Сума до збору на лікування Сашеньки становить 223 645 $ (з них 152 480 $ на лікування і 71 165 $ на операцію). Вона була прорахована виходячи з прописаного індивідуального лікування за результатами обстеження і аналізів, куди входить вартість підтримуючої терапії», - розповідають рідні хлопчика.

Сім’я Саші самостійно зібрала майже чверть потрібної суми і вже повезла дитину на лікування, проте без допомоги небайдужих людей їм не впоратись з оплатою лікування за весь курс.

«Сьогодні вже 6 день хімії, це вже другий курс у Саші. Дуже стійко і мужньо справляється з побічними ефектами від хімії, з шевелюрою вже довелося попрощатися, але це він сприйняв з посмішкою. Ваші пожертвування не можуть бути маленькими або великими, ваша допомога не може бути маленькою чи великою - це величезний внесок в боротьбі за життя», - кажуть волонтери, які допомагають родині Сашка зібрати необідні кошти на лікування.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149629395024938

Хорошевська Світлана Іванівна

https://vk.com/club160222240

Залиште свій коментар