Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Немовлята, яких через скруту годували коров’ячим молоком, одужують

Але братики все ще у важкому стані у реанімації.

Історія ще зовсім крихітних братиків Саші і Костика Євганів після сюжету ТСН сколихнула всю Україну. Малюки народилися у багатодітній сім’ї, яка живе у скруті, тож купити спеціальні суміші для дітей не мали змоги, мама вирішила годувати немовлят розведеним з водою коров’ячим молоком.

«Діти надійшли у віці одного місяця, вага при народженні 2600 г, вага при надходженні всього 1900 г. Зазначалося виражене виснаження і дефіцит маси тіла (білково-енергетична недостатність). Були виявлені дефекти догляду (попрілості, кон'юнктивіт). Важкість стану ймовірно пов'язана з неправильним вигодовуванням, незадовільними житловими умовами, відсутністю динамічного спостереження за новонародженими амбулаторною медичною службою», - розповідає лікар реанімації, де зараз перебувають малюки.

ВідеоМати довела новонароджених близнюків до виснаження, годуючи розведеним коров'ячим молоком

За життя двох немовлят, яких рідна матір довела до крайнього ступеня виснаження, борються в Дніпрі. Місячних малюків жінка годувала коров'ячим молоком, розведеним водою. Від народження вони вкрай схудли: у місяць важили трохи більше двох кілограмів. Життя малюків - під загрозою, кажуть медики. 

Мати довела новонароджених близнюків до виснаження, годуючи розведеним коров'ячим молоком

Оскільки на лікування дітей у родини зовсім не було коштів, під опіку їх взяв дніпровський благодійний фонд. Силами небайдужих людей була зібрана сума на початок лікування, яка вже закінчилась, і навіть є борг у 13 тисяч гривень перед аптекою, волонтери вимушені звернутися по допомогу, щоб придбати ті ліки, яких не вистачає в лікарні, а також спеціальні суміші для вигодовування дітей.

«Зараз стан дітей важкий з позитивною динамікою. Діти набирають вагу, вже важать по 2850 г, їх відімкнули від ШВЛ, вони дихають самостійно. Сашко важчий через пневмонію», - розповідає голова благодійного фонду Олександра.

Всіх охочих допомогти малюкам в лікуванні просять перераховувати гроші на рахунок ПриватБанку 5168 7427 1212 6501 Тимощенкова Олександра. У призначенні обов’язково вказати для близнюків Євган.

Не залишили без допомоги і родину малюків. Після сюжету ТСН, на заклик того ж благодійного фонду, дніпровці за кілька днів зібрали не лише потрібний одяг і взуття для всіх членів родини, але й меблі, холодильник і різні матеріали для проведення ремонту в будинку. Батько родини не міг підібрати слів, щоб віддячити небайдужим людям.  

12.10.18.❤️Добра в ленту❤️ Спасибо огромное каждому доброму сердечку , кто помог Спасибо за репосты Все мы с Вами за...

Опубліковано Александрою Совою-Тимощенковою П'ятниця, 12 жовтня 2018 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції