Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нещасний випадок скалічив Владу і їй потрібна допомога

Дитину можуть прооперувати в Ізраїлі.

У грудні 2015 року в родині маленької Влади сталася жахлива ситуація – на дитину впав телевізор. В результаті дівчинка отримала важкі травми і 20 днів провела в комі.

«Коли Влада опритомніла, було зрозуміло, що все найважче для нас ще попереду. Разом з дочкою ми 3 місяці провели у відділенні нейрохірургії, в м. Лисичанськ. На мої питання про майбутнє Влади лікарі лише відводили очі. І все ж, дівчинка змогла вибратися. Ми виграли битву за життя Влади, але боротьба за її здоров'я, все ще триває - у Владислави в горлі стоїть трахеостома, без якої дитина не може самостійно дихати», - розповідає мама дівчинки.

До того ж крихітка не говорить, бо у неї заріс голосовий просвіт. Вирішити проблему з диханням і мовою можна тільки шляхом хірургічного втручання – дитині потрібно провести крікотрахеальну резекцію.

«Ми зверталися до фахівців, але нам сказали, що в Україні не проводять операції такої складності. Нещодавно нам погодилася допомогти клініка в Ізраїлі, але операція коштує дуже дорого. Зібрати всю необхідну суму грошей самостійно у мене немає можливості, адже батько Влади пішов від нас одразу після того, як з донькою трапилася ця страшна біда. Зараз я сама виховую двох маленьких дітей і нам ледь вистачає коштів для існування. Але я дуже хочу, щоб Влада змогла жити повноцінним життям, як і інші діти. Це найголовніша моя мрія і мета. Я дуже прошу Вас допомогти нам у зборі необхідної суми», - благає мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 5168 7573 2724 7187

Клочко Ірина Олександрівна

https://www.facebook.com/klochkovladislava/

Залиште свій коментар

Вибір редакції