Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нещасний випадок з Пашою у дитинстві тепер змушує його боротись за життя

Стан хлопчика може в будь-яку мить погіршитись до критичного.

Паша у 2-річному віці випив мийний засіб, внаслідок чого отримав хімічний опік стравоходу, тож впродовж вже 13 років дитина бореться з наслідками цієї події.

У нього сформувався рубцевий стеноз стравоходу, він постійно звужувався, виникали проблеми з кишківником. Зрештою батькам довелося звернутись до медиків у Польщі, які змогли на довго позбавити дитину від важких наслідків, але зараз стан Паші знову важкий.

Діагноз Паші - стан після загрудинної товстокишкової пластики стравоходу. Хронічна некомпенсована непрохідність загрудинного товсто кишкового трансплантату із клінічними виявами за типом токсичного мегаколону. Токсичний поліневрит.

«Протягом останнього місяця стан хлопчика значно погіршився, наростає слабкість, втрата маси тіла. Важив 53 кг, а зараз 40 кг. Виникли розлади чутливості в руках та ногах. Самостійно ходити не може. Протягом останніх тижнів блювота, що наростає. Шлунок практично повністю непрохідний. Харчується виключно спеціальною харчовою сумішшю», - розповідає мама хлопчика.

Родина Паші знову покладає великі надії на польських лікарів, які зможуть покращити стан дитини. Але лікування за кордоном занадто дороге для них і до того ж воно потрібно негайно, бо щомиті може початись критичне загострення. На перший час знадобиться щонайменше 40 тисяч злотих і рідні Паші і він сам сподівається, що небайдужі люди допоможуть їх зібрати.

«Дуже просимо допомогти Павлику вилікуватися, адже шанси на одужання після лікування у Варшаві дуже великі», - просять рідні Паші.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ :

Картка Ощадбанку 5167490071446521

Могила Наталія

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції