Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нещасний випадок змінив життя Ганни, їй потрібна допомога

300 тисяч гривень потрібні на подальше відновлення дівчини

20-річна Порудєєва Анна на початку минулого місяця випала з вікна 7 поверху, намагаючись врятувати кошеня. Внаслідок падіння внутрішні органи не пошкодилися, але постраждав хребет і тазові кістки. Діагноз лікарів – забій шийного і грудного відділів хребта і спинного мозку. Нижня параплегія, верхній парапарез.

Лікарям довелося поборотися за життя дівчини, вона три тижні перебувала в реанімації, знаходилася на апараті штучного дихання, двічі зупинялося серце.

«Зараз перебуває у міській лікарні швидкої медичної допомоги, Ганна у повній свідомості, тримається як справжній боєць, але нижня частина тіла паралізована, ліва рука працює, права - ще ні. Шия не повертається через зміщені хребці. На Анну чекає операція в Тернополі з відновлення таза та операція на шийному відділі хребта. Прогнози лікарів після хірургічного втручання позитивні», - розповідають рідні дівчини.

Та, щоб провести операції і забезпечити подальшу реабілітацію, потрібні значні кошти, яких родина вже не має, адже на порятунок життя Ганни вони витратили вже всі свої заощадження і фінансову допомогу рідних.

«Рахунки на імпланти для операцій, самі операції та потім на відновлення, реабілітацію - 300 тис. грн. У сім'ї таких грошей немає! Кожен день на ліки потрібно 1500-2000 грн», - кажуть рідні дівчини.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку:  5168 7573 7352 9181

Порудєєва Тетяна Володимирівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції