Нещасний випадок змусив Богданчика боротися за своє здоров'я

Дитині потрібна тривала реабілітація

Димитров Богдан має цілу низку діагнозів, які не дають дитині розвиватися так, як його однолітки. Проте завдяки постійним заняттям і реабілітаціям, у хлопчика є шанси бути звичайною дитиною і мати повноцінне життя. До такого стану призвів нещасний випадок з Богданчиком, який стався, коли дитині було всього 1 рік і 8 місяців.

"Богдан вийшов сам у двір, за пару хвилин сестра пішла за ним, але ніде його не було. Всі кинулися шукати і знайшли в ямі від підземної колонки, в якій була вода. Поки Бодю шукали, він наковтався води, дістали мертвим. Поки їхала швидка, будинки надавали першу допомогу, швидка приїхала з району і дали укол адреналіну, і серце запустили. В дорозі знову була зупинка серця. Висновок лікарів: клінічна смерть 12 хв, мозок мертвий, кома 3 ст.", - розповідає мама хлопчика.

Незважаючи на всі негативні прогнози лікарів, хлопчик оговтався і навіть після нетривалої реабілітації почав бігати. Проте радість батьків тривала недовго, стан малюка почав стрімко погіршуватись і він знову впав у кому.

"Робимо КТ головного мозок - гідроцефалія. Прооперували і синок ввечері сказав "мама". Але почалися проблеми з координацією Богдаші - перестав ходити, голову тримати і висихав на очах. Робимо МРТ головного мозку - виявили утворення на мозочку. Готують до великої, важкої операції на мозочку. Вижив. Після - гнійний менінгіт і втрата зору. В підсумку 8 операцій і кілька ком за 3 місяці", - розповідає жінка.

Всі подальші роки батьки робили все можливе, щоб повернути дитину до нормального життя і їм вдалося досягти значних результатів завдяки постійним реабілітаціям, які потрібно продовжувати, але батькам все важче назбирати потрібні кошти. Тому вони просять про допомогу небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Карта ПриватБанку 5168 7450 1047 5918 Вавілкова Марія

https://vk.com/pomogi_bogdanu_dimitrovu

Залиште свій коментар