Низка діагнозів у 1-річної Аліси змушують її маму просити про допомогу

Дата публікації
Перегляди
795
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Низка діагнозів у 1-річної Аліси змушують її маму просити про допомогу

Зараз родина найбільше мріє провести дитині діагностику, яка дозволить зупинити напади, щоб почати її реабілітувати і подарувати їй щасливе майбутнє.

Лише цього місяця Аліса відсвяткує свій перший день народження. Для сім’ї це очікуване свято, але воно затьмарене хворобою крихітки. Саме через це батьки наважилися розповісти історію своєї донечки, щоб знайти відгук у небайдужих людей і отримати від них посильну допомогу.

«Аліса народилась 20 липня минулого року, але через довготривалі пологи вона отримала асфіксію та гіпоксично-ішемічне ураження мозку. З родової зали Аліса потрапила до реанімації, почалися судоми, на третю добу нас перевели в дитячу лікарню. Була 10 днів під апаратом штучної вентиляції легень, та три тижні в післяреанімоційному відділенні. Приймала протисудомну терапію. Їй був місяць як ми виписалися з лікарні», - розповідає мама дівчинки.

Втім, на родину чекала подальша боротьба за здоров’я дитини, бо навіть після відміняти протисудомну терапію, в дівчинки почалися серійні напади і ретельні обстеження показали наявність у Аліси тяжкої форми епілепсії "синдром Веста".

«Ми почали лікування, та більше ніж на 3 місяці ремісії не виходили. Ми вже були на 3 препаратах та проходили гормональну терапію. Напади не дають розвиватися дитині, та від них помирає мозок. Через постійно напружені м'язи в неї ще діагностували спастичний тетрапарез. За цими діагнозами нам рекомендували оформити інвалідність з підгрупою "А" (1 група) Алісі зараз 10 місяців, вона голову не тримає, не перевертається, не сидить, іграшки не бере», - розповідає мама крихітки.

Зараз родина найбільше мріє провести дитині діагностику, яка дозволить зупинити напади, щоб почати її реабілітувати і подарувати їй щасливе майбутнє. Та для цього потрібні значні кошти.

«В Німеччині з нашим діагнозом було проведено багато успішних операцій, та діти живуть без нападів та розвиваються. Така операція коштує близько 50000 євро. Алісі терміново потрібно зробити детальні обстеження - нічний відеомоніторинг, генетика, щоб розглядати варіант операції. Ще потрібні постійні реабілітації. На що в нашій сім'ї коштів немає. Просимо небайдужих людей дати шанс Алісоньці на повноцінне життя, без нападів, боль та постійних лікарень. Нам кожна гривня цінна, тому якщо є можливість допомогти - 5, 10, 20 грн, я всьому буду вдячна», - каже мама Аліси.

Реквізити для допомоги:

Карта мами 4149499128111257 

ПриватБанк
МФО банка: 305299
Отримувач платежу: ЗАБОЛОТНА ДАРІЯ ІГОРІВНА
IBAN: UA383052990000026201730053389
Рахунок отримувача: 26201730053389
РНУКПН отримувача: 3530004920
https://www.facebook.com/groups/3943204089108291/?ref=share

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
795
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація