Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Низки операції потребує Машенька, щоб отримати шанс ходити

Дитина має кілька вад у ніжках.

Шадура Інна бореться за здоров'я своєї єдиної, довгоочікуваної донечки Машеньки, яка народилась передчасно, що потягло за собою важкі наслідки.

«Марійці поставили діагноз ДЦП та спастичний деплегія. Вона пройшла багато лікування, гімнастики, масажу… Мама дівчинки весь цей час поруч з нею практично одна, так як батько Марійки загинув, коли їй було два роки. На черговому курсі масажу помітили особливості по роботі і руху правої ніжки. Після звернення до лікарів дівчинці ставлять діагноз - Вивих правого тазостегнового суглоба, дисплазія зліва», - розповідають друзі родини Маші.

Виправити таку ваду може лише низка оперативних втручань.Вже призначено операцію на 10 грудня, але до цього часу рідним дівчинки потрібно зібрати кошти, які знадобляться на медикаменти під час операції і на реабілітацію після неї.

«Якщо операцію не провести зараз, то ходити дівчинка уже навряд чи зможе, потім це загрожує викривленням хребта, викривленням тіла і травмуванням внутрішніх органів. Враховуючи, що єдиний дохід мами Марійки - це соціальні виплати, за які купується найнеобхідніше, зібрати потрібну суму немає можливості», - кажуть друзі мами Маші.

Реквізити для допомоги:

Грн. 4731 2196 1176 2265
USD 4731 2196 1176 2604
Шадура Інна Василівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції