Олександра просить допомогти врятувати їй життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дороге лікування і подальша трансплантація можуть зберегти їй життя.

Вже три роки Олександра Лазаренко веде боротьбу з гострим лімфобластним лейкозом (раком крові). Журналістка пройшла 13 курсів хіміотерапій, три високодозних курси та три опромінення.

«Останне лікування я проходила у Києві у приватній клініці, бо був потрібен лінійний прискорювач, у Хмельницькому його немає. Кошти збирала, як могла. Звернувшись у клініку, я була просто приголомшена вироком – потрібна термінова пересадка кісткового мозку», - розповідає жінка.

На той час Олександру підлікували, її й далі турбували страшні болі та набряки на обличчі, де є пухлини. Нещодавно в неї стався нейрорецидив. Тепер вона проходить ще один курс променевої терапії у приватній клініці Києва.

«Лікарі виставили рахунок на суму 79 тисяч гривень. Але це тільки опромінення, а перебування в стаціонарі та медикаментозне лікування витяге багато грошей. До того ситуаці погіршилась. Ще добавився сепсис (зараження крові). Курс триватиме протягом одного місяця. Від того, як відреагують пухлини на лікування, залежить питання пересадки кісткового мозку. Зараз – головне вижити», - говорить Олександра.

Жінка потребує фінансової допомоги, адже за роки хвороби витрачено велику суму коштів. Тож Олександра сподівається на підтримку небайдужих.

Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку – 4149 4991 1520 5690 Лазаренко Олександра.

Залиште свій коментар

Вибір редакції