Олексій потребує посиленого і дорогого лікування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік мріє повернутись до звичного життя.

Навесні минулого року 33-річний Олексій потрапив в аварію на мотоциклі у чеському місті Брно. Його доставили в лікарню з численними переломами ніг, тазу, втратою крові 5,5 літрів.

«24 дні він перебував у медичній комі, за цей час було зроблено 9 операцій. Лікарям не вдалося врятувати обидві нирки - були видалені. Забитий наднирник, видалені 70 см тонкого і 20 см товстого кишечника. Був перенесений септичний шок. При виведенні з коми, виявився параліч ніг і тазу. При обстеженні виявлено забій з пошкодженням спинного мозку в районі хребця T10. Але попри все це, його вдалося врятувати», - розповідає дружина Олексія.

Влітку родина перевезла чоловіка з Чехії до одеського шпиталю, де продовжили відновлювальне лікування. Але перед закордонною клінікою залишився борг у 41 тисячу євро. До того ж на подальше лікування Олексію потрібні ще десятки тисяч доларів.

 «Необхідна пересадка нирки, операція по зшивання кишечника, реабілітація спінальної травми, відновлення гормонального фону і т.д. Скільки вона може зайняти за часом, поки сказати важко», - розповідає сам Олексій і просить небайдужих людей допомогти зібрати кошти на лікування, яке поверне його до звичного життя.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 

5167 9855 6020 4141

Шимко Олексій Віталійович

Монобанк 

5375 4141 0997 5002

Шимко Олексій Віталійович

Залиште свій коментар

Вибір редакції