Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олексія після ДТП рятували у Польщі, а зараз йому потрібна реабілітація в Україні

Молодий чоловік поки не може сам себе обслуговувати.

Іванча Олексій знаходиться в реабілітаційному центрі через важку політравму голови, перелом хребта в тазовому відділі, забиття печінки та нирок, які молодий чоловік отримав у ДТП на території сусідньої Польщі.

«Все це він отримав внаслідок ДТП, яке сталося у м. Варшаві 7 вересня 2019 року, він довгий час знаходився без свідомості, майже 2 місяці провів в реанімації польської лікарні, ( де його лікували в борг) сума боргу становить 95.000 злотих. З 01.11.19 він знаходився у Черкаській обласній лікарні,  спочатку у відділенні нейрохірургії, а потім у відділенні відновного лікування», - розповідає подруга Олексія.

Зараз ним займаються реабілітологи і різного роду спеціалісти реабілітаційного центру. Але лікарі говорять, що він занадто слабкий і потребує такої реабілітації не один місяць, тільки так можна його знову поставити на ноги. «Він не може самостійно ходити і сам себе обслуговувати, тому з ним постійно знаходиться мама. Два тижні реабілітації коштує 64.000 грн, нам дуже потрібні кошти на його подальшу реабілітацію,  дуже хочемо бачити знову його щасливим», - каже подруга юнака.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149499103541643 Іванча Наталія Михайлівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції