Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оленці терміново потрібна пересадка кісткового мозку

У дитини одразу кілька важких захворювань

3-річна Кашпуренко Оленка з Миколаєва потребує термінової допомоги небайдужих людей, щоб перемогти одразу кілька хвороб, які атакують дівчинку.

У неї діагноз - вроджений комбінований імунодефіцит, тяжка апластична анемія, гіпоцелюлярний мієлодиспластичний синдром, дефіцит IKAROS(під питанням). Це майже унікальний випадок. Такі діагнози встановлюють дітям раз на три роки в цілому світі.

«У липні 2018 року Оленці поставили цей страшний діагноз. Єдиним методом лікування є пересадка кісткового мозку (ТКМ). З родинних ніхто не підійшов як донор. Поки в Україні не проводяться трансплантації від нерідного донора і ми звернулися в клініку Польщі. Лікування там буде коштувати від 120 тисяч доларів», - кажуть рідні дитини.

Зараз Оленка вразлива до всіх інфекцій, тож не можна гаяти часу. Дитині крапають найсильніший антибіотик і багато всього супутнього. Родина благає про фінансову допомогу, щоб врятувати дитину.

Реквізити для допомоги:

Кашпуренко Анна Миколаївна (мама) Райфайзен банк: 4149 5010 1002 3530.

Кашпуренко Олена Йосипівна (бабуся) ПриватБанк: 5168 7427 1872 5983

ВідеоОнкохворі діти запустили флешмоб, щоб допомогти врятувати трирічну Альону Кашпуренко

Зворушливий флеш-моб запустили онкохворі дітки Миколаєва. У Фейсбук виклали свої звернення про допомогу. Але не для себе – врятувати просять трирічну Альону Кашпуренко. У дівчинки рідкісна хвороба - вроджений комбінований імунодефіцит. Їй потрібна негайна трансплантація кісткового мозку. До того ж за кордоном, адже рідні не підійшли їй як донори. Час уже іде на дні. А грошей у родини немає.

Онкохворі діти запустили флешмоб, щоб допомогти врятувати трирічну Альону Кашпуренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції