Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олену атакував рак шкіри, дівчині потрібно негайне лікування

На наступні курси лікування можуть знадобитись сотні тисяч гривень.

Олені Кубан у листопаді минулого року виповнилось 29 років і для дівчини це велика радість, адже вже два роки вона відвойовує у хвороби кожен день свого життя.

«Два роки тому мені поставили цей страшний діагноз - онкологія, екстрамамарна хвороба Педжета (рак шкіри). Як виявилося, хвороба дуже рідкісна, що призвело до наслідків. Мені провели два курси фотодинамічної терапії, але сталось погіршення, довелося робити операцію з видалення місця шкіри хвороби і збільшених лімфовузлів в паху з двох боків. Після я перенесла 7 курсів важкої хіміотерапії і 5 курсів променевої терапії», - розповідає дівчина.

Але хвороба поки не відступає і дає метастази навіть у головний мозок «Впав на 80 відсотків зір, погано розмовляти стала і пережовувати їжу. Це в зв'язку з новими метастазами в головний мозок, раніше в кістках, шкірі, легенях, печінці. Маю велику надію на одужання і колишнє життя. Дуже хочу жити, тому прошу у всіх небайдужих до мого горя людей фінансової допомоги для продовження лікування. Заздалегідь всім велике спасибі», - каже дівчина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4390 1756 0388

5168 7574 0620 4034

Кубан Валентина Миколаївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції