Ольга потребує пересадки нирки, та у жінки не вистачає коштів на проведення операції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більше ніж 300 тисяч гривень потрібно на пересадку

У Мельничук Ольги після пологів було виявлено вроджену аномалію однієї нирки, нирка була повнісю непрацездатна, тож щоб не почався некроз, її видалили. Але за деякий час друга нирка також почала працювати лише на 25 відсотків, а відтягування лікування призвело до того, що нирка опинилася на стадії відмирання.

«Оля пролікувалася в обласній лікарні. Проконсультувалися в Київському інституті хірургії та трансплантології ім. А.О. Шалімова, де кажуть, що їй знадобиться заміна нирки на донорську. Зараз проведено міні-операцію по вшиванню катетера на діаліз. Поки нирка працюватиме хоча б на 15%, операція не проводитиметься, тому лікар порадив обстеження донора і збирання суми коштів, оскільки операція дороговартістна, була озвучена сума близько 300 тис.грн», - розповідають рідні Олі.

Жінку часто нудить, в неї запаморочення, але вона продовжує боротися за життя. Та розуміє, що самостійно зібрати потрібну суму коштів вона не зможе.

«Вона дуже хвилюється за маму, яка хоче стати донором, оскільки жінка вже пенсійного віку, гарантій її подальшого стану також ніхто не озвучує. Можливо можна було б шукати іншого донора та це ще більші кошти, це як замкнене коло, в якому щодня за життя бореться молода жінка. Зараз Оля проходить голкотерапію в надії підтримки свого організму хоча в тому стані в якому він є, приймає ліки. Вірить, що часу вистачить, щоб провести операцію, успішно з цього всього вийти», - кажуть рідні жінки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку

№ картки 5168757354908032

Мельничук Ольга Василівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції