Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олі потрібна операція, щоб завершити 15 років боротьби з хворобою

Оперативне втручання буде коштувати 70 тисяч доларів.

Оля Левус із Львівщини має вроджену ваду сечо-видільної системи. Лікуючи одну недугу - набула іншої. Рік тому в дівчинки виявили хронічну ниркову недостатністю. Зараз вона на так званій "штучній нирці", тричі на тиждень проходить процедуру діалізу. Дівчинка потребує пересадки нирки, і білоруські лікарі вже погодилися її прийняти, але грошей на операцію в родини немає.

Три рази на тиждень впродовж чотирьох годин Оля прикута до апарату, який викачує кров у дівчини, очищуює її і повертає назад, і так уже рік, відколи у Олі відмовила одна з нирок. «Довго її зранку нудило, їй було погано, ми не могли знайти через що, а потім виявили, шо це ниркова недостатність», - розповідає мама дівчинки Наталія.

І це при тому, що інша нирка  і сечовий міхур у дівчинки нерозвинені від народження. У три роки лікарі прооперували Олю і виправили ваду міхура. Проте дівчинка все одно часто хворіла і через постійні запалення здорова нирка відмовила, кажуть лікарі. 

Щойно заходить мова про хворобу, Оля плаче. На діаліз їй доводиться їздити за 100 кілометрів від дому. 15-річна дівчинка ні дня не була у школі, вчиться вдома і мріє про нормальне життя.

«Зараз дівчинка потребує 2 операцій, це пластика сечового міхура і так само трансплантація донорської нирки. Батьки не мають рідної донорської нирки, то буде трупна нирка у Білорусі», - повідомляє лікар-анестезіолог Західноукраїнського дитячого медичного центру Павло Бодак.

Вартість операцій 70 тисяч євро і самотужки зібрати такі гроші для незаможної родини з далекого гірського села - не під силу. "Ніде не працюю, чоловік працює за кордоном, але тих коштів не вистачає, бо оперуємо, лікуємо вже 15 років, від самого народження, за цей час дуже великі витрати були, от зараз без допомоги людей ніяк не зберемо", - каже мама дівчинки.

У Мінську на Олю чекають щойно родина збере усю суму. Батьки сподіваються, що, завдяки допомозі небайдужих, дівчинка отримає шанс на повноцінне життя.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 9181 5356

ЛЕВУС НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції