Онкологія уразила Максима, і для її подолання потрібні великі гроші

Онкологія уразила Максима, і для її подолання потрібні великі гроші

Чоловік вимушений просити про фінансову допомогу.

Навесні цього року Максим дізнався, що весь цей час завдавало йому дискомфорту і болю, і був приголомшений, адже точно не чекав, що все може бути настільки серйозно, діагноз прозвучав як вирок - рак прямої кишки 3 стадії.

«Рік тому почалися перші симптоми, які чоловік і лікарі проігнорували, думаючи, що у нього геморой. З'явилася кров у випорожненнях, коли пролікувався стало краще, за пів року мій чоловік дуже сильно схуд, були проблеми з роботою, списували це на постійні стрес, а ось вже з травні 2021 року на роботу, та відкрилася сильна кровотеча, знепритомнів, відправили на швидкій до лікарні, де після тижня лікування і діагностики сказали про рак», - розповідає дружина Максима.

Медики призначили лікування, яке може рятувати життя, - хіміотерапія, потім видалення пухлини за кілька етапів і променева терапія. «Болі пекельні, колемо внутрішньом'язово. Постійна нудота, консиліум ведеться щодня. Опромінення кожен будній день, хімія постійно», - розповідає про своє лікування Максим.

Від початку лікування чоловік вже пройшов опромінення, хіміотерапію і переніс операцію. Зараз Максим із колостомою, і потрібна подальша хімія та ще операції з відновлення прямої кишки. "Як показало КТ, пухлина видалена повністю, але залишилися метастази, призначена хімія, бюджет сім'ї вже вичерпаний, просимо допомогти, якщо є можливість. Ми продовжуємо боротьбу за життя заради сина та нашого майбутнього. Працюю лише я, і цих коштів катастрофічно не вистачає. Зараз необхідно зібрати кошти і почати першу хімію, препарат коштує за 1 мл аж 9 тис, необхідно 100 мл, і це тільки перша хімія", - додає дружина Максима. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4390 2101 2418

Снежко Анастасія Геннадіївна

Монобанк

4441 1144 2836 4614

Вакуленко Максим

Більше інформації і реквізитів - https://www.instagram.com/pomogimaksim/

Повʼязані теми:

Наступна публікація