Онкологію жіночих органів змушена долати Олександра

Онкологію жіночих органів змушена долати Олександра

Дата публікації
Перегляди
750
Онкологію жіночих органів змушена долати Олександра

Лікарі обнадіюють, але коштів на нагальне лікування у жінки зовсім немає.

Муха Олександра просить допомоги на своє лікування від раку шийки матки, який в неї діагностували ще у 2019 році.

«Мені 36 років, 3 діток, хочу звернутися до вас за допомогою, у мене рак шийки матки 3 стадія, борюся з цією хворобою з 2019 року, зараз призначили 4-6 курсів хіміотерапії з обстеженням через кожні два курси, зараз немає можливості навіть пройти обстеження», -  каже жінка.

Ситуація зі здоров’ям Олександри вкрай складна. «Пухлина перекрила сечоводи, тоді довелося робити нефростомію з двох сторін, мені призначили хіміотерапію та променеву терапію, в квітні 2020 роки я закінчила лікування, що допомогло добитися стану ремісії», - розповідає Саша.

За рік після того, як жінка вперше дізналась про діагноз, їй знову довелося почути про повернення раку з новою силою, бо з’явились метастази у лімфовузлах.

«Знову була призначена хіміотерапія 4-6 курсів, але після першого курсу довелося перервати через коронавирус і підвищення трансаміназ (ниркові ферменти), зараз я пройшла ще два курси хіміотерапії», - додає Саша.

На подальше лікування немає коштів зовсім. Рідні і друзі допомогли чим могли, тож зараз жінка у відчаї змушена звертатись до зовсім чужих їй людей і сподіватись на їхню милість. Бо лікарі обнадіюють, що хворобу перемогти можна, але потрібне безперервне лікування.

«Обстеження в розмірі 2000 грн, хіміотерапія один курс 6000-7000. Лікарі кажуть: "Є шанс, організм молодий, але потрібно все робити вчасно. Я самотня мама трьох дітей, я просто не знаю, де далі брати грошей на лікування», - каже Олександра.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5167803243924508

Муха Олександра

Наступна публікація