Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Операція на ніжці потрібна Павлику

Мама просить про фінансову підтримку.

Біловол Павло народився 06 червня 2013 року зі вродженим важким пороком розвитку обох стоп і вродженою двобічною клишоногістю з порушенням функції кінцівок, вторинною м'язовою атрофією м'язів нижніх кінцівок.

«Тритижневим малюком Павлик пройшов повний курс лікування. Протягом першого місяця ліва стопа вирівнялася, а права - не піддалася лікуванню, навіть щотижнева гіпсовка протягом року, на жаль, повністю не змогла виправити стопу. У березні 2015 року нам була зроблена операція на сухожильно-зв'язковому апараті правої стопи. Ми сподівалися тоді на диво. Але у Паші йде вкорочення правої нижньої кінцівки до двох сантиметрів, атрофія м'язів, затримка росту правої стопи», - розповідає мама хлопчика.

Зараз лікарі радять дитині нову операцію, яка зможе виправити недолік і хлопчик перестане мати проблеми з пересуванням.

«Сьогодні мій син мріє 1 вересня піти до школи, сісти за парту разом з майбутніми однокласниками, бігати з м'ячем і стати бігуном. Прошу всіх небайдужих людей, які мають бажання і фінансову можливість допомогти матеріально для проведення операції і відновлення. Нам необхідно 15 000 грн. Ми живемо у селі і така сума для нас дуже велика. Я прошу Вас, давайте разом зробимо ще одну добру справу - ми з сином віримо в чудо», - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Приват банк 5168757307209819 Біловол Ольга

Залиште свій коментар

Вибір редакції