Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Операція потрібна Насті, щоб виправити важке викривлення хребта

Дівчинку вже за два тижня мають класти на операцію, але коштів на потрібне устаткування не вистачає.

2017 року Анастасії діагностували  «S»-подібний сколіоз грудно-поперекового відділу хребта, який до 2019 року консервативно лікували, але це не подіяло. До того ж у дитини почалися проблеми з функціями легеневої і серцево-судинної системи, неправильне розташування хребта тисне на органи.

«Єдине лікування, яке зможе врятувати мою дитину, - це оперативне втручання. Але, на жаль, це лікування дуже дороговартісне. Набір імплантів для стабілізації хребта коштує 121 600 грн, а після оперативного втручання ще  буде необхідна реабілітація, яка коштує біля 50 000 грн. Я мати, яка з народження виховує свою дитину сама, та й проживаємо ми в гуртожитку», - розповідає мама дівчинки.

Мама Насті працює понаднормово, щоб заробити потрібні кошти, але сума дня них все рівно непосильне.

«Стан моєї дитини погіршується, і в мене лишилося дуже мало часу для збору коштів. Якщо вчасно не зробити операцію, то потім може вже бути пізно, і лікарі просто не візьмуться оперувати Настуню. Свою доню я люблю понад усе на світі, це сенс мого існування, моя надія, моє щастя, мій біль і моя гордість. Дуже сподіваюсь, що з Вашою допомогою вдасться врятувати дитину від важкої невиліковної інвалідності, і вона зможе пізнати повноцінне життя», - каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4390 0967 8198

ШЕЙКО ТАМАРА МИКОЛАЇВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції