Операція в Ізраїлі може подарувати Віталію повноцінне майбутнє

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На лікування хлопчика потрібно до 100 тисяч доларів.

Вже майже як чотири роки Віталік живе зі стенозом підзв'язкового простору і паралічем голосових зв'язок. Після нещасного випадку, весь рік він ходив з трахеостомою (трубкою в горлі), заново вчилися їсти та говорити мовою жестів.

«В 2017 році зняли трахеостому і зробили операцію по висіченню рубців гортані, внаслідок чого розвинувся стеноз підв'язкового простору, тобто Віталік в будь-який момент, і серед ночі також, починав важко дихати і міг задихнутись. Один-два рази в місяць ми в терміновому порядку їздили вдо Києва, щоб негайно зробити розширення дихальних шляхів», - розповідає мама хлопчика.

Кожного разу такі ситуації призводять до стресу і ускладнення стану дитини.

«Зараз він знову з трахеостомою (без неї самостійно не зможе дихати взагалі…) і говорить дуже тихо. Щоб все життя не ходити з трубкою в горлі, потрібна операція по реконструкції дихального просвіту (пластика гортані і трахеї). Нам погодилась допомогти клініка в Ізраїлі, але на операцію, переліт, проживання та харчування потрібно - 100 тис $. Зібрати всю необхідну суму грошей самостійно у мене немає можливості . Дуже хочу, щоб мій синочок міг жити повноцінним життям, як і інші діти… Я у розпачі, але не здаюся, тому змушена просити вас, при можливості, допомогти», - просить мама Віталія.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7422 3839 3304

СОЛТІВСЬКА ІРИНА БОГДАНІВНА

Залиште свій коментар

Вибір редакції