Операції на печінці потребує Лариса, щоб видалити велику пухлину

Дата публікації
Перегляди
1175
Операції на печінці потребує Лариса, щоб видалити велику пухлину

Родина збирає кошти на оперативне втручання.

Гігантська кавернозна гемангіома (доброякісна пухлина) правої частини печінки, перегин жовчного міхура – це діагноз кременчуківки Лариси Турман. І її сім’я просить допомоги в подоланні хвороби.

«Все почалося з того, що на початку червня мама не дуже добре себе почувала, часто ​​ходила в туалет (часте сечовипускання), піднялася температура. Тож вона записалася на УЗД нирок і печінки в м Світловодську. Але звідти направили на МРТ до місто Кременчук, оскільки було виявлено дивне утворення. Після МРТ діагноз був поставлений декількома фахівцями-лікарями міста. У Києві це було підтверджено», - пригадує син жінки.

Лікарі наполягають на негайній операції і видаленні утворення, щоб запобігти важким наслідкам. Родина вирішила звернутись до приватної клініки, але лікування там коштує непосильну суму для родини.

«Пропонують серйозну операцію сумою від 400 тисяч до 500 тисяч гривень. Сюди входить підготовка, операція і реабілітаційний період. Операція дорога, шукаємо різні шляхи зі збору коштів», - каже син.

У родини жінки двоє синів і мама, тож таку суму коштів у найближчий час їм не зібрати. Вони сподіваються, що небайдужі люди відгукнуться на їхнє прохання.  «Дуже люблю свою маму, вона чуйна і добра людина, хочу допомогти їй, тому звернувся до вас з надією», - каже син Лариси.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7574 1220 9928

ТУРМАН ЛАРИСА ІВАНІВНА

Наступна публікація