Операції в Ізраїлі потребує Богдан, щоб позбутись наслідків хвороби

Операції в Ізраїлі потребує Богдан, щоб позбутись наслідків хвороби

Батьки просять допомогти зібрати потрібну суму на оплату лікування.

Богданчик Ткачук у свої 12 років дізнався, що має захворювання, яке характерне для дорослих «Міастенія гравіс» - автоімунний нервово-м'язовий розлад, що клінічно характеризується патологічною слабкістю і стомлюваністю м'язів. У хлопчика це почало виражатись з м’язів очей.

«4 місяці тому ми помітили, що у нього майже повністю почало заплющуватись ліве око. Дитина скаржилася на двоїння в очах. Звернулися до лікарів, пройшли багато обстежень, дитині поставили діагноз «Міастенія гравіс». Захворювання може привести до повної м’язової атрофії. Лікарі призначили нам медикаментозне лікування, але стан дитини погіршується з кожним днем», - розповідає мама хлопчика.

Родина почала шукати клініки, яку можуть лікувати захворювання і зупинились на ізраїльській клініці, яка готова прооперувати хлопчика, щоб виправити наслідки хвороби.

«Богдан перебуває в Ізраїлі на дообстеженні зі своєю тіткою, бо мама - вагітна, і їй заборонені будь-які перельоти, а тато змушений був виїхати на заробітки, щоб хоч якось заробити на лікування. В Ізраїлі пропонують зробити операцію Богдану з видалення вилочкової залози, діагноз певний на початковій стадії, тому операція може дати дитині ремісію і повноцінне життя. Але на це потрібно 56 тис. дол, а зібрано лише 15 тис.дол. Тому лікарі Ізраїлю перенесли операцію на середину жовтня. Де ж взяти такі гроші так швидко? Надія на Вас, на тих у кого є можливість і бажання допомогти», - розповідають рідні хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки 5168 7427 1381 9856

Ткачук Світлана Ярославівна

Повʼязані теми:

Наступна публікація