Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отруєння ізсередини: Ваня живе з порушенням обміну речовин, яке викликають сильні судоми

Хлопчика готові прийняти в клініці на Кубі.

Мама Кулинича Вані просить допомоги в лікуванні сина, який страждає через рідкісний діагноз «Неправильний білковий обмін сірковмісних амінокислот», що призводить до важкої інтоксикації організму.

«Нещодавно у нас погіршився стан здоров’я, ми довго робили аналізи, перевіряли все, що можна, проте причини погіршення так і не знайшли. Запропоновані методи лікування часто-густо давали не лікувальний, а зворотний ефект. Дитина перебуває 4 роки на жорсткій спеціальній дієті, без якої ми вже не зможемо до кінця життя, але вона потребує  негайної корекції», - розповідає мама хлопчика.

Місяць тому у Вані сталась серія судомних нападів, дитину госпіталізували для проведення детоксикації. Мама хлопчика боїться, що наступні подібні напади зможуть призвести до трагедії, тож вона знайшла клініку, яка готова обстежити дитину, щоб уточнити діагноз і скоригувати лікування.

«Кубинські медики взялися нам допомогти, проте ми не можемо зараз летіти до Куби з банальної причини – відсутні кошти. Потрібно майже 10 тис. євро. Ми почали збір, але підтискають терміни і стан здоров'я, тому в мене велике прохання допомогти зі збором коштів», – просить мама Вані.

Реквізити для допомоги:

Картка в ПриватБанку 5168 7573 3299 1639 Кулинич Ю.В.

Залиште свій коментар

Вибір редакції