Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Передчасне народження і 900-грамова вага: Матвійку потрібна посилена реабілітація

Малюк більше року провів на апараті штучної вентиляції легень.

Матвійчику трошки більше двох років, але хлопчик народився недоношеним і був у важкому стані, тож ці роки він веде боротьбу за своє здоров’я.

«Народився він недоношеним на 30 тижні з вагою 900 г. Спочатку він не міг самостійно дихати, тому був підключений до ШВЛ. В 4,5 місяця переніс дуже страшну операцію - перитоніт кишечника. Після цього практично до 1 року 7 міс. перебував у реанімаціях різних лікарень (370 днів на ШВЛ). Стільки всього пережити, він у нас справжній борець», - каже мама хлопчика.

Зараз малюк бореться з наслідками свого лікування. Його діагноз - спастичний тетрапарез, затримка фізичного і психомоторного розвитку, ДЦП, гідроцефалія III стадії з ділянками лейкомаляції речовини головного мозку, бронхолегеневої дисплазії і двостороння пахова грижа.

«Ми вже займаємося реабілітацією для дітей з такими відхиленнями. Ці процедури дають свої плоди, дитина почала посміхається, намагається тримати голову, потихеньку йде спастика рук і ніг. Нашому хлопчику потрібна дуже тривала реабілітація, додаткові і повторні обстеження, а також терапії, яка, на жаль, проводяться тільки за кордоном. Загалом, знадобиться майже 60 000 грн. Просимо всіх небайдужих людей допомогти в нашій ситуації», - просить мама Матвійчика.

Реквізити для допомоги:

Мама Матвія - Петренко - Плахоніна Світлана Олександрівна.

Р / рахунок ПриватБанку 5168 7426 0083 2525

Залиште свій коментар

Вибір редакції