Передчасне народження спровокувало вади зі здоров’ям у Микитки, але йому можна допомогти

Дата публікації
Перегляди
1350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Передчасне народження спровокувало вади зі здоров’ям у Микитки, але йому можна допомогти

Дитині потрібні посилені курси реабілітації, які дають йому значні поштовхи в розвитку.

Зубов Микита один із «поспішайок», який народився два роки тому, коли у його мами на 30 тижні вагітності почалися пологи.

«Після пологів його перевели у відділення реанімації, де боролися за його життя, підключили апарат ШВЛ, бо самостійно не міг дихати. В реанімації Микитка пробув тиждень, після перевели у відділення патології з вагою 1270. У дитини була вроджена пневмонія (3 місяці ставили крапельниці), гіпоксично ішемічна енцефалопатія, двостороннє крововилив в мозок. А згодом під час повного обстеження виявили ще порушення ритму серця», - розповідає мама хлопчика.

Але попри все дитині зберегли життя і стало питання відновлення малюка після таких важких діагнозів. «Було дуже складно і страшно за життя дитини, проживаючи кожен день і чути з кожним обстеженням від лікарів новий діагноз. Але ми не здавалися, йшли тільки в перед і багато побороли. За місяць Микиті буде три роки, він навчився тримати голову, перевертатись, гратися іграшками, повзти по-пластунськи, сидіти з опорою на витягнуті руки, говорити і повторювати слова, а після реабілітації в м. Харків встав на карачки і поповз, а зараз вже сів на коліна», - розповідає про досягнення свого сина мама.

Такі результати підтверджують, що малюк успішно відновлюється за допомогою кваліфікованих фахівців і що може досягнути ще більших результатів, які подарують йому перспективне майбутнє. Для цього заняття в спеціалізованих центрах мають бути безперервними.

«Микита ще не вміє самостійно їсти з ложки, сидіти на попі, стояти і ходити. Але ми працюємо над цим. Тому і звертаємося за допомогою, ми багатодітна сім'я і нам складно впорається самостійно. Микитці дуже важливі реабілітації для відновлення здоров’я. Ваша допомога надзвичайно цінна», - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Приват банк 5168 7574 0335 0384 Зубова Ольга

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація