Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пересадка печінки може врятувати життя Білик Христині

Столичні фахівці готові взятися за операцію.

За місяць Білик Христина має лягти на операційний стіл для родинної пересадки печінки, без якої її життя під загрозою. У дівчини вже зараз асцит, набряк нижніх кінцівок, судоми, дефіцит маси тіла, відставання у фізичному розвитку, виражена жовтушність шкірних покривів. Діагноз Христини: первинний склерозуючий холангіт, цироз клас B за Child-Pugh, гіперспленізм, варикозне розширення вен стравоходу, синдром портальної гіпертензії, НВК, хронічна анемія важкого ступеня (К74.6).

Операцію будуть проводити столичні фахівці, бо донором може бути мама дівчини. Проте фінансові витрати все рівно значні, адже всі медикаменти, які потрібні до і після операції, для обох, коштують значних коштів.

«Остання надія на людей, які зглянуться і допоможуть нам. Моя сестра страждає з 14 років. Але це не єдина її проблема, так само анемія, проблеми з кишечником. Зараз треба терміново робити пересадку. Загалом, просимо допомоги, бо нам потрібно зібрати за 2 місяці аж 50 000 доларів. Для нас це сума неймовірна», - каже сестра Христини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7556 2955 6552

Білик Христина

Залиште свій коментар

Вибір редакції