Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пересаджений кістковий мозок через 10 років почав боротьбу проти організму Максима

Юнаку потрібне негайне обстеження за кордоном.

У півторарічному віці лікарі поставили Максиму діагноз - анемия Даймонда-Блекфена, гемосидероз внутрішніх органов. Відтоді його лікували і часто проводили переливання еритроцитарної маси, щоб таке лікування зупинити і подарувати Максиму майбутнє, лікарі порадили провести трансплантацію кісткового мозку.

« У 2003 році був обстежений мій старший син і він підійшов як донор своєму братові. Далі впродовж 5 років, з 2003 по 2008 рік я стукала у двері МОЗ і просила про допомогу з лікуванням сина за кордоном. Для здійснення ТКМ потрібно було 150 тисяч євро. Тільки через 5 років була проведена пересадка кісткового мозку від його рідного брата у німецькій клініці», - розповідає мама хлопця.

Подальші 5 років юнак проходив обов’язкові обстеження і у 2013 році лікарі констатували одужання. Та наприкінці 2019 року здоров'я юнака знову опинилось під загрозою.

«За останній рік в нього почалися проблеми зі здоров’ям, все починалося із стоматиту, думали просто недолікований зуб, за рік видалили 2 зуба. Три місяці тому в роті з'явились страшні язви та гнійники. Зверталися спочатку до стоматологів, вони сказали, що це проблема з його низьким імунітетом. Зрештою опинились в київському обласному онкодиспансері, де лікарі запідозрили, що новий кістковий мозок почав боротьбу проти свого господаря», - розповідає мама юнака.

Щоб підтвердити це і почати негайне лікування, поки не почалися незворотні процеси, потрібно  їхати на обстеження до клініки, де проводили трансплантацію. Там вже чекають Максима, але потрібно заплатити щонайменше 10 тисяч євро.

Родина зібрати самотужки такі гроші вкрай швидко не може, тому просять допомоги небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк  5168 7573 4986 0959

Антоненко Єлизавета Іванівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції