Допомоги потребує маленька Карінка

Єдина надії родини Тихенків - це жертовність співвітчизників.

Тихенко Каріна народилася у вересні 2012 року недоношеною. Спершу нібито все було добре, але на четвертий день у дитини почалися проблеми з диханням. В реанімації обласної лікарні Черкас діагностували крововилив у мозок. За кілька днів стався ще один – масштабніший.

"Майже місяць лікарі боролися за її життя. Поставивши діагноз "гідроцефалія", нас змушені були перевезти в інститут нейрохірургії у м. Київ. Тут Каріні поставили дренажі, які чистили головку від наслідків крововиливів. 12 листопада 2012 року поставили шунт, виписали додому", - розповіла мама дівчинки.

Стан дитини погіршився взимку. Обстеження в Києві виявило багатокамерні кісти в мозку. Протягом багатьох місяців тривало лікування. Тепер дитина потребує реабілітації, на котру в родині немає грошей.

"Лікарі від самого народження пропонували мені відмовитися від дитини, бо вона, за їхньою думкою, не вижила б або зовсім не розвивалась. Але я не стала відмовлятися від своєї дитини і вирішила боротися за її життя. Після багаточисельних операцій Каріна відстає у розвитку, має парез правого боку, атрофію зорового нерву, дисплазію тазостегнових суглобів, підвивих тазостегнового суглоба зліва. Каріна потребує довготривалого лікування та реабілітації, на які в нашої родини немає коштів. Але дивлячись на те, як Каріна бореться за життя, на те, які успіхи вона робить, чим дуже дивує лікарів, я бачу, що усі наші зусилля не марні. У моєї дитини є шанс на нормальне життя! Дуже просимо небайдужих допомогти нам!", - благає мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

картку ПриватБанку № 4149 4378 3167 9939

Тихенко Неля Василівна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: