Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після нападу молодиків Сергій потребує тривалого лікування

Молодий чоловік отримав важкі травми, які змінили його життя.

Наприкінці липня цього року 32-річний Сергій Ковальов зі своїм другом повертались додому, коли натрапили на групу молодих людей. Між компанією виникла бійка, в результаті якої Сергій отримав важкі травми.

«У Сергія була закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, стався внутрішньо-шлуночковий крововилив. В Обласній клінічній лікарні у Житомирі він переніс 4 операції, після яких йому не стало краще. Зараз він знаходиться у Києві в Центрально-клінічному госпіталі  у нейрохірургічному відділенні, знаходиться у тяжкому стані», - розповідає мама молодого чоловіка.

Організм Сергія погано реагує на лікування, стан погіршується супутніми захворюваннями, які роблять одужання чоловіка ще більш дорогим і тривалим.

«Зараз планується проведення операції - вертикулоперитонеальне шунтування. Вже витрачено більше 350 тис. грн. Орієнтована вартість майбутнього  лікування не менше 100 тис  грн. Маленька донечка та вся сім'я чекає Сергія здоровим вдома. Скоро Новий рік і найкращим подарунком буде, коли Сергій зустріне його в колі сім'ї. Дуже просимо вас допомогти», - просить мама чоловіка.

Реквізити для допомоги:
Номер картки :4149 4978 7009 9183 Ковалева Лариса.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції