Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після розриву аневризми Марина потребує посиленої реабілітації

Жінці потрібно відновлення, щоб почати контролювати кінцівки.

Майже два роки тому Марина Грищенко потрапила на операційний стіл через  розрив блістероподібної аневризми подвійної, жінці довелося перенести складне втручання на судинах соної артерії, яка подає кров в лобову долю мозку. А це призвело до її складного стану.

«Після операції вона перебувала в стані мінімальної свідомості - дивилась в одну точку. Але з того часу вона навчилась добре й голосно говорити, користуватися телефоном, пультом, гарно читає, намагається писати. Було витрачено величезну суму на лікуваня і реабілітацію. Але поки що вона не може керувати лівими кінцівками і відповідно ходити», - розповідає чоловік Марини.

Жінку можуть відновити, кажуть спеціалісти, але потрібна посилена реабілітація у відповідних закладах. Та кошторис лікування для звичайної родини непосильний. Тому вони сподіваються на допомогу небайдужих людей.

«Доба у цьому центрі на сьогоднішній день  коштує  2800 -2900 грн на добу .Для того, щоб реабілітація мала ефект, треба мінімум 3 тижні», - пояснює чоловік Марини.

Реквізити для допомоги:

 Картка "ПриватБанку" 4149 4390 1825 0278

ГРИЩЕНКО ТАРАС ВІТАЛІЙОВИЧ

Залиште свій коментар

Вибір редакції