Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Півторарічна Катеринка потребує тривалої і дорогої реабілітації

Дівчинка одна із двійні, яка сильно постраждала під час народження

27 вересня 2018 року на світ з’явились дві дівчинки у родині Серпокрилових, але пологи були екстреними, тож крихітки одразу самостійно не задихали і потрапили до реанімації. Такі події більше позначились на Каті, і тепер родина докладає чимало зусиль, щоб подарувати їй повноцінне майбутнє.

«Нам запропонували простимулювати Катюші мозок і ми погодилися. Це і стало фатальною помилкою. Стимулятори спровокували епілептичні судоми і страшний синдром Веста. У цей момент життя перевернулося з ніг на голову. У вісім місяців Катюша перестала розвиватися і втратила раніше всі навички. Вона стала новонародженою дитиною з букетом страшних діагнозів», - розповідає мама Каті.

Судоми у дитини вдалося купірувати завдяки препаратам, а посилені реабілітації дали зрушення у розвитку дівчинки. «Зараз Катюша намагається тримати голову і почала реагувати на іграшки і на рідних», - додає мама Каті.

Реабілітологи переконані, що у дівчинки є шанси отримати більш самостійне майбутнє, до того ж вона ще маленька і її організм здатен до відновлення, тож не можна втрачати часу. Але посилені реабілітації коштують значних коштів, яких у родини немає, вони просять про допомогу. «Нашу дитину можна підняти на ноги і вона може бути нормальною дитиною, але на це потрібен час і багато зусиль. Щоб їздити на реабілітацію і займатися з дитиною потрібно мати колосальну суму грошей. Ми просимо допомоги фінансовій в цій нелегкій боротьбі за нормальну і здорове життя для Катюші», - просить мама Каті.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7450 1544 4232

Монобанк 5375 4141 1507 4428

Серпокрил Анастасія Миколаївна

Залиште свій коментар

Вибір редакції