Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Півторарічний Давид, який страждає на рідкісну форму раку крові, просить термінової допомоги

Хлопчику за місяць потрібно зібрати 125 тисяч євро на трансплантацію кісткового мозку.

У півторарічного Давида Галушки з Київщини важка і рідкісна форма раку крові. Єдина можливість врятувати дитину - термінова трансплантація кісткового мозку, яку можна провести лише за кордоном, бо ніхто з рідних не підійшов як донор, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Допомогти хлопчику зголосились в італійській клініці, однак для цього потрібні 125 тисяч євро. Власними силами родина наскладала майже половину суми, а щоби зібрати решту - просять допомоги.

У палаті спеціального режиму Давид перебуває уже третій місяць. Хлопчик дуже вразливий до інфекцій, тож пускають до малюка не всіх.

Усе почалося з температури та кольок у животі. У лікарні сказали, що це інфекція, проте згодом поставили геть інший діагноз - гострий мієлобластний лейкоз. Це рідкісна й важка форма раку крові, яка трапляється раз на мільйон. І лише третина з таких онкохворих входить у ремісію, а це необхідна умова для трансплантації - єдиного варіанту порятунку за такої хвороби. До цієї лікарні хлопчика привезли практично при смерті.

Батьки покинули все й кинулися рятувати сина. У них є ще двоє дітей, які зараз живуть із бабусями. Перший час діти не знали, від чого лікують їхнього братика.

"Вони не зрозуміли, чому їм в школі, грубо кажучи, талони стали безкоштовно видавати на харчування, чому батьки перестали завозити на англійську. Вони трохи не зрозуміли, що сталося", - розповідає тато В'ячеслав Галушко.

Щоби вилікувати Давида, йому терміново необхідна пересадка кісткового мозку. Днями у хлопчика закінчився третій блок хіміотерапії. Після четвертого, кажуть медики, зволікати небезпечно. Але в Україні зробити операцію неможливо, бо жоден родич не підійшов як донор.

"Затримувати трансплантацію, не проводячи терапію, не можна, якщо ми зробимо 4 блоки, зупинимося і будемо чекати, то, швидше за все, пацієнт рецидивує і вилікувати його буде набагато складніше", - пояснює закріплений лікар Сергій Дима.

Хлопчика вже готова прийняти клініка в Італії. Безкоштовний переліт надасть авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом "1+1". Однак, окрім пересадки, ще 5 років триватиме вартісна реабілітація.

За словами батька Давида, вони повинні щокварталу прилітати до Верони і лягати до лікарні, а це коштує ще приблизно 80 тисяч євро.

Батьки просять про допомогу, аби врятувати сина. Адже на лікування до Італії він має поїхати не пізніше, ніж через місяць.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанк:

5168 7450 1214 2029 (гривня)
5168 7427 2249 7025 (долар)
5168 7427 2251 2864 (євро)

Одержувач: Галушко Олена Вікторівна (мама Давида)

 

Кореспондент ТСН Інна Лебеденко

Залиште свій коментар

Вибір редакції