Півторарічний Патрик потребує допомоги для відновлення слуху, який він втратив після кількох складних операцій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він майже повністю втратив слух, однак зміг вижити.

Півторарічний Патрик Жуков з Миколаєва потребує допомоги. Через три складні операції на серці малюк повністю втратив слух. Патрику потрібна кохлеарна імплантація.

Його поставили на безкоштовну чергу в Україні. Утім, через вади серця та інсульт таку,  здавалося б, просту операцію в українській лікарні Патрик може не пережити. А на імплантацію за кордоном  грошей в родини немає.  

У свої півтора рочки Патрик не ходить і не чує. Хлопчик  реагує лише на дотики та вібрацію. Мама на 32-му тижні вагітності дізналася, що в дитини вада серця. До того ж  найскладніша форма. 

"Тільки-но він з'явився, відразу дитину забрали в реанімобіль, бо серце не скорочувалася. Дуже страшно", - розповідає мама Катерина.

Через 4 години після народження Патрика прооперували. Наступне  втручання мало бути в рік, утім у 7 місяців немовляті різко стало зле. Шансів, що хлопчик житиме, не давав жоден з лікарів.

"Кажуть, що всі операції летальні до нас, тобто жодна дитина не вижила. Вирішили робити все-таки цю операцію зі страшним ризиком, операція тривала 10 годин", - зазначає мама.

Патрик витримав, але в нього відмовили легені. Лікар Андрій Висоцький не відходив від маленького пацієнта.

"Протягом 2 тижнів ці штуки, які я тримаю в руках: це штучна легеня, яка працювала 2 тижні замість легень Патрика, а це його штучне серце, яке перекачувало кров", - розповідає він.

Консиліуми збирали чи не щодня.  Ще одна операція, і Патрик задихав. Потім 3 місяці реанімації. Те, що ця дитина вижила –  унікальний випадок для української кардіології.

"За такого синдрому, після такої операції, - це дійсно вперше в Україні зроблено. Я без перебільшення можу сказати, що Патрик це унікальна дитина", - підкреслює лікар.

Та внаслідок лікування Патрик  втратив слух . Єдиний порятунок – кохлеарна імплантація. Його поставили в чергу на безкоштовну операцію в Україні. Та, враховуючи серцевий діагноз Патрика, здавалося б, таку просту операцію хлопчик може не пережити.

Батьки кажуть – встановити кохлеарний імплант під повним контролем кардіологів готові у Туреччині. Там є такий досвід. Солідарні з батьками і кардіологи.

"Це має бути зроблено професіоналами. Один з наших клієнтів уже пройшов таку операцію в клініці, куди подали інформацію, зараз він повноцінно чує", - зазначають в українській лікарні.

"Він вижив, він боровся за своє життя і він заслуговує чути, як ми його сильно любимо", - закликає мама Катерина.

Вартість операції – 50 тисяч доларів. У родини, яка за рік витратила всі заощадження, таких грошей немає. Уся надія - на допомогу небайдужих.

РЕКВІЗИТИ

Карта Приватбанку 4149 4390 0353 1690 Жукова Катерина Миколаївна

Тел. 093-313-06-93 тато Олександр Жуков

Залиште свій коментар

Вибір редакції