Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подаруйте Богданчику шанс на повноцінне життя

Батьки малюка просять фінансової підтримки.

Богданчик народився у розпал бойових дій в Луганській області м.Рубіжне і за його життя також потрібно було боротися, адже у мами малюка були важкі пологи.

"Наразі Богданчик вміє сидіти, повзати і стояти біля опори, але тільки на пальчиках. Малюк не ходить і нічого не говорить. Лікарі прогнозували важкий стан дитини і зараз здивовані результатом, адже у нього серйозні пороки. Діагноз Богдана: спастичний тетрапарез, затримка стато-кінетичного розвитку, мікроцефалія, еквіновальгусна деформація стоп", - розповідає мама Богдана.

Кожна реабілітація дає новий позитивний результат, батькам радять постійне лікування, проте на це потрібно чимало коштів.

"Тепер потрібно ретельно працювати, і наш хлопчик буде більш адаптованим в суспільстві, адже тягнути не можна, оскільки його ніжки набувають контрактури і надалі може спричинити за собою операцію. Нас чекають на курс реабілітації. Ми дуже сподіваємося, що наш малюк незабаром скаже заповітне слово "Мама" і зробить перший крок", - каже мама і звертається до небайдужих по допомогу.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7573 1648 6721

Білозір Ганна

Залиште свій коментар

Вибір редакції