Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Подаруйте Марійці омріяне дитинства на ніжках без болю

840 тисяч потрібні на операцію для дитини.

Щойно Марійка навчилась ходити, ніжки дитини почали змінювати форму, у дитини активно прогресувала варусна деформація нижніх кінцівок на фоні фосфат-діабету. Але про цей діагноз стало відомо не одразу.

«Вже чотири роки безуспішно боремося з її хворобою. Ми постійно перебуваємо в пошуках лікарів, які впевнено скажуть діагноз та візьмуться за лікування. Щомісяця кудись їдемо і безрезультатно. Найболіснішим фізично для дитини та морально для її рідних стало ходіння в ортезах. Їх два види: одні згинаються і призначені для ходьби, а інші – прямі і призначені для сну. Одягання таких конструкцій щодня супроводжується дитячим плачем та жалібним просінням зняти», – розповідає мама дівчинки.

Проте, незважаючи на всі зусилля лікарів і батьків Марійки, ситуація погіршується і зараз вже дитині потрібна операція.  

«Проконсультувавшись з різними лікарями, ми таки знайшли українського лікаря, який мав практику вирівнювання таких деформацій  і готовий допомогти нам. Поставили доньці діагноз – фосфат-діабет, через цю хворобу ніжки її стали О-подібними. Все ніби може бути добре, якби не ціна операції. Нам виставили рахунок на 840 тисяч гривень, тобто 30 тисяч доларів, а таких грошей наша сім’я не має. Всі наші заощадження йшли на ліки, оскільки аналізи при цій хворобі теж далеко не в нормі. Прошу Вас, не залишіть нас на одинці з цією бідою. Допоможіть нашій донечці повністю відчути радість дитинства. Дитині вже 4 роки, і в той час, коли її однолітки бігають, стрибають, займаються танцями, наша красуня спостерігає за омріяним дитинством», – каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанк 5168757356315699 Козачук Оксана Миколаївна 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції