Подружжя незрячих просить допомогти зібрати кошти на порятунок слуху своїй донечці Вероніці

Потрібно зібрати 900 тисяч гривень

Родина Кістюк звернулася до редакцію сайту ТСН.ua з проханням допомогти розповісти їхню історію, щоб небайдужі люди зібрали кошти на лікування донечки.

«Мене звати Олександр, мою дружину - Надія. Познайомилися в одеській школі-інтернаті для незрячих дітей, хоча є залишковий зір. У шлюбі ми п'ять років. І як нормальна сім'я ми хотіли дитину. Перед цим пройшли консультацію лікарів, і ми розуміли, що буде здорова дитина. У нас народилася донечка Вероничка. Для нас величезним шоком став висновок лікаря під час виписки з пологового будинку: «Рекомендується консультація лікаря-сурдолога», - розповідає тато дівчинки.  

Подальші обстеження показали, що у дитини проблеми зі слухом. Діагноз - четверта ступінь приглухуватості. Тоді за рекомендацією лікарів, за допомогою спонсорів, придбали дитині слухові апарати, які мали поліпшити слух дитини.

«Минуло півтора року... Повторне обстеження в Київському центрі слуху, показало, що зовнішні слухові апарати результату не дають і для того, щоб повернути дитині слух - обов'язково потрібна імплантація. Нас поставили в чергу на безкоштовну імплантацію за державною програмою. В центрі слуху нас попередили, що через мізерне фінансування черга може розтягтися на кілька років», - додає батько дитини.

Зараз Веронічці пішов п'ятий рік. Тож імплантація потрібна якомога швидше. На неї потрібно 907 200 тис. грн

«Для нашої сім'ї ця сума - вирок і відчай. На жаль, людям з інвалідністю дуже складно знайти високооплачувану роботу. А того, що заробляємо ми з дружиною, ледь вистачає, щоб оплатити заняття з сурдопедагогом і потреби дитини. Нам би дуже хотілося, щоб на наше «ми тебе любимо» прозвучало «і я вас люблю!». Допоможіть Веронічці почути цей світ. Ми будемо вдячні кожному нехай і за найменшу допомогу», - просить родина Вероніки.

Реквізити для допомоги:

Карта "Приватбанк": 5168 7573 3867 5350

Залиште свій коментар