Понад 120 тисяч гривень потрібні Юлії на операцію

Дата публікації
Перегляди
915
Понад 120 тисяч гривень потрібні Юлії на операцію

Викривлення хребта дівчини вже загрожує її здоров'ю.

Юлія Склярова  вимушена просити чужих людей допомогти їй зібрати кошти на операцію на хребті, яку треба провести негайно.

Сколіоз у дівчини виявили у 12 років і вже аж на третій стадії. Викривлення було настільки сильним, що всі призначені процедури - масажі, плавання, корсет, реабілітаційна гімнастика - не дуже допомогли. Хвороба почала прогресувати.

«Ніхто не розумів серйозність цієї ситуації. Ми були кинуті самі на свій розсуд. Грошей вічно не вистачало, але ми продовжували шукати вихід безопераційного втручання. Ми боялися операції. Я боялася операції», - розповідає дівчина.

Зараз Юля - вже студентка, і викривлення хребта прогресувало аж до 4 стадії, і це вже ставить під загрозу не лише її здоров’я, але і життя, бо ж разом із зміщенням хребта зміщують і органи і починають неправильно функціонувати.

«У мене зараз дуже непростий період життя. Такі обставини, що потрібно терміново зробити операцію на хребті через прогресувальний сколіоз 4 ступеня. Тепер я не боюся і приймаю цей факт, якщо не зробити найближчим часом операцію, то внутрішні органи не зможуть повноцінно функціонувати. Вже зараз мені важко дихати. Я не можу жити повноцінним життям», - розповідає Юля.

Така операція буде коштувати понад 125 тисяч гривень. Для дівчини студентки і її мами, яка працює шкільною вчителькою, така сума є недосяжною. Тому Юля наважилась  просити допомоги у чужих їй людей.

«Буду вдячна кожному небайдужому за фінансову допомогу», - каже Юля.

Реквизити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 7209 0334

Склярова Юлія Сергіївна