Посилена реабілітація може допомогти Даніілу самостійно ходити

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кожен рятівний курс для хлопчика коштує 15 тисяч гривень.

5-річний Данііл - дуже позитивна та життєрадісна дитина, але через тяжку хворобу не може повноцінно жити.

«Під час пологів у синочка утворилась гематома на голові. Коли я побачила свою дитину в мене був шок, у нього окрім гематоми я помітила, що голівка викривлена на бік, моє питання, чому в дитини такий стан, лікарі відповіли, що все добре, що це є звичайна кривошия, «таке в кожної другої дитини». - згадує мама хлопчика..

Але йшов час і затримка в розвитку малюка ставала все помітнішою, зрештою хлопчику поставили діагноз: ДЦП, змішана форма, психоорганічний синдром, груба затримка психо-моторного розвитку.

«Впродовж наступних 2,5 року, як і раніше, я робила все можливе, щоб врятувати свою дитину. А в травні минулого року нам рекомендовано реабілітаційний центр у м. Хмельницький. Після нього синочок почав краще рухатися. Лікарі кажуть, що він дуже перспективний хлопчик, але щоб закріпити результати і щоб вони були ще кращими, щоб моя дитина змогла сама зробити повноцінні кроки, курси треба проходити кожні 2 місяці», - розповідає мама Данііла.

Мама хлопчика виховує його самостійно на кошти від держави. Звичайно щодвамісяці їй зібрати більше 15 тисяч гривень не під силу. «Тому я просто вимушена звертатися до небайдужих людей до чужої біди!!! Ви остання надія мого синочка поїхати на дуже важливу реабілітацію для його повноцінного та щасливого майбутнього!!!» - каже мама Дані.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк 4149499641001746 Будкова Катерина Іванівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції