Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посилена реабілітація може подарувати маленькому Георгію повноцінне життя

Батьки просять допомогти в лікуванні сина

Хаустов Георгій у свої 3 роки поки не сидить, не ходить, навіть перевертається рідко. Лікарі діагностували симптоматичну епілепсію, спастичний церебральний параліч, рухові порушення 4 рівня за класифікацією GMFCS, часткову атрофію зорових нервів обох очей.

"Дуже хочу попросити Вас допомогти зібрати мені необхідну суму грошей на реабілітацію моєї дитини. Лікарі радять їхати до Трускавця, в клініку Козявкіна, радять іпотерапію, а все це так дорого, на жаль. Ми за півтора року реабілітацій вже витратили кошти, які вдалося заробити і кошти, отримані від продажу нашого автомобіля", - каже мама хлопчика.

Батьки, окрім реабілітацій у спеціалізованих закладах, займаються з сином вдома, проте це також вимагає витрат і часу. Лікарі бачать прогрес, тож радять не зупиняти інтенсивність лікувань.

"Я знаю, що зможу підняти свого малюка на ноги! Поки він ще маленький, можна багато чого встигнути. Але також багато що впирається в гроші, як не крути. Дуже Вас прошу допомогти мені в нашій боротьбі за щасливе здорове майбутнє мого синочка", - просить мама Георгія.

До того ж, зараз дуже потрібна малюку операція на м'язах, щоб зменшити спастику, а це додаткові десятки тисяч гривень, яких у родини немає. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7555 3274 8528 Туйсузьян Каріне Оганесівна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції