Посилена реабілітація може подарувати Міланці повноцінне життя

Дитині потрібна дороговартісна терапія

Серце Рабін Міланки зупинилося в утробі її мами, саме під час початку потуг. Лікарі терміново провели кесарів розтин, але дівчинка вже була без ознак життя. Відбулася асфексія, дистрес плода.

«У той час, коли донечку реанімували відбулося ураження головного мозку. Як тільки вона почала приходити в себе, підскочив білірубін. Виявилося, що у Міланки зі мною несумісність крові. Було проведено два переливання крові. Білірубін дав теж поразку на головний мозок. Після стабілізації стану нас було виписано додому. Начебто все було нормально. Але коли в 9 місяців у мене доня не сиділа, я почала розуміти що щось тут не так», - каже мама дитини.

Лікарі проводили лікування і реабілітації, і у дитини є вражаючі досягнення незважаючи на діагноз – ДЦП, спастична диплегія 2 рівня, дистрес плода, затримка мовного і психічного розвитку.

«Після цього ми не втрачає не дня постійні масажі і реабілітації. Лікарями було рекомендовано постійна, інтенсивна реабілітація. Для того, щоб Міланочка могла жити повноцінним життям. Потрібно проходити 4-6 реабілітаційних курсів в рік. Сума одного курсу реабілітації становить понад 16'000гр. Мені, як одинокій матері двох неполнолетних дітей,  дуже важко оплачувати лікування. Тому звертаюся до чуйним і добрим людям за допомогою для моєї донечки Міланочка, щоб дитина жила повноцінним життям», - просить мама Міланки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк. Карта №5168-7450-1215-7175

 Савченко Анна Вікторівна.

Залиште свій коментар