Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посилена реабілітація може подарувати Нікіті повноцінне життя

Посилена реабілітація може подарувати Нікіті повноцінне життя

Допоможіть хлопчику пройти потрібне лікування

Через діагноз наслідки перинатального гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС, синдрому спастичного тетрапатезу, а також судомного синдрому, маленький Караянц Нікіта потребує постійної реабілітації.  

«Єдиним шансом на здоровий повноцінний розвиток і життя, за рекомендацією лікарів, стало проходження реабілітації в клініці відновного лікування. Уже після проходження першого курсу у Нікіти почала простежуватися позитивна динаміка. Зважаючи на це, ми через місяць повторно вирушила до клініки. Проте лікування виявилося не тільки ефективним, але і досить дорогим, що стало не під силу нашій родині», - розповідає мама хлопчика.

Нікіта ще маленький і його організм зараз гарно піддається коригуванню, лікарі констатують, що якщо вчасно і регулярно проводити реабілітацію, малюк матиме цілком повноцінне життя.

«У Нікіти дуже погана координація, за рахунок спастики він не може утримати рівновагу і почати сидіти і ходити. Він дуже старанний хлопчик, і намагається з усієї сили. Він уже не хоче лежати, тільки сидіти і ходити, але, на жаль, поки тільки з підтримкою. За всі курси він став більш витривалим, сильним, і постійно намагається сісти сам, грає іграшками і розвивається, як може. Але без вашої допомоги йому не впоратися. Допоможіть, будь ласка, поставити нашого синочка на ноги», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4391 0693 5160 Караянц Наталія Сергіївна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції