Посилена реабілітація може подарувати Нікіті повноцінне життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Допоможіть хлопчику пройти потрібне лікування

Через діагноз наслідки перинатального гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС, синдрому спастичного тетрапатезу, а також судомного синдрому, маленький Караянц Нікіта потребує постійної реабілітації.  

«Єдиним шансом на здорове повноцінне розвиток і життя, за рекомендацією лікарів, стало проходження реабілітації в клініці відновного лікування. Уже після проходження першого курсу у Микити почала простежуватися позитивна динаміка. Зважаючи на це, ми через місяць повторно вирушила до Трускавця. Проте, лікування виявилося не тільки ефективним, але і досить дорогим, що стало не під силу нашій родині», - розповідає мама хлопчика.

Нікіті за кілька тижнів виповниться всього рік, тож організм дитини зараз гарно піддається коригуванню, лікарі констатують, що якщо вчасно і регулярно проводити реабілітацію, малюк матиме цілком повноцінне життя.

«Вже у вересні Нікіта має їхати на проходження чергового курсу, а коштів не вистачає. Допоможіть  поїхати на лікування. Ми просимо допомогти нашому малюкові, шукаємо добрі серця», - просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149439106935160 Караянц Наталія Сергіївна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції