Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посилена реабілітація може подарувати Соломійці повноцінне майбутнє

Дитина ще маленька і має всі шанси на відновлення за умови правильної реабілітації.

Народилася Бліндер Соломійка під час тяжких пологів, які тривали 12 годин.

«Після того, як її витягнули вакуумним екстрактором, вона не закричала, на моїх очах бригада лікарів її реанімували, але вона так і не закричала, а потім просто забрали її, і я не знала, що з нею, я не могла зрозуміти, що сталось, це мої перші пологи. Через деякий час до мене в палату зайшов лікар і сказав, що дитина в реанімації під апаратом штучної вентиляції легень і сама не дихає», - розповідає мама дівчинки.

Дитину перевели до іншої лікарні, там діагностували набряк мозку, але змогли врятувати і стабілізувати її стан.

«Стан був дуже тяжкий, всі вроджені рефлекси були пригнічені, вона не смоктала, погано ковтала, майже весь час спала. Харчувалась малеча через зонд, який стояв у носику. З кожним днем вона ставала сильнішою, почали відновлюватись рефлекси, я навчила її смоктати і нам зняли зонд, вона помаленьку смоктала з пляшечки. Додому ми потрапили за місяць від народження», - розповідає мама дитини.

Зараз Соломійці дев’ять місяців і діагноз її затримка статокінетичного розвитку, фокальна епілепсія. Вона сама не перевертається, не сидить, не повзає, погано маніпулює ручками, не може тримати придмети обома руками. 

«Займатись реабілітацією дитини ми почали від 4,5 місяців. Лікарі радять займатися з дитиною щомісячною реабілітацією в спеціальних центрах або з професійними реабілітологами, а також щоденні заняття вдома, адже мозок в маленьких діток пластичний і за правильних занятт можна відновити. На це все ідуть великі кошти, за час лікування ми фінансово виснажились і розуміємо, що потрібно буде тривалий період лікування і реабілітації для нашої донечки, тому просимо допомоги у всіх небайдужих», - просить мама Соломії.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанк

5168757349443434

Бліндер Світлана Михайлівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції